wp891afc6c.png

Hartelijk welkom op de website van

Leander van der Steen

wpe5ad4e1b_0f.jpg

L

wp31e7a361_0f.jpg










Concertagenda - archief

 

2 0 14

 

Vrijdag 18 april – 19.15u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Goede Vrijdagviering

Leander van der Steen, orgel

Marieke Booy, viool

 

Donderdag 17 april – 19.30u

Renswoude, Koepelkerk

Reformatorische Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Bert Roest, orgel

Lianne Visser, viool

Joanne van Amstel, cello

ds. J. van Amstel, spreker

 

Woensdag 16 april – 19.00u

Harderwijk, Sonnevanck

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Maandag 14 april – 19.30u

Ermelo, De Dillenburg

CGK Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 12 april – 19.30u

Veenendaal, Julianakerk

Chr. Betuws Jongerenkoor o.l.v. Wim de Graaf

Veenendaals Chr. MK o.l.v. Roelof van Middendorp

Diana Abspoel, hobo

Marjolein de Wit, fluit

Jan Hendrik van Schothorst, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Dinsdag 8 april – 19.30u

Putten, huiskamerconcert

Marieke Booy, viool

Christianne Mosterd, viool

Leander van der Steen, piano

 

Maandag 7 april – 13.00u

Ede, Oude Kerk

Cdopname

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 5 april – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

182e Samenzanguur

Peter Drost, orgel

Petra Lukasse, dwarsfluit

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 29 maart – 19.30u

Oosterwolde, Hervormde Kerk

Oosterwolds Gemengd Christelijk Koor

o.l.v. Cor Ploeg, piano

Carina Bossenbroek, panfluit

Leander van der Steen, orgel

 

Woensdag 26 maart  – 19.30u

Ermelo, Opstandingskerk (’s Heerenloo)

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 22 maart – 19.30u

Kootwijkerbroek, Hervormde Kerk

Concert t.b.v. Stichting voor Messiasbelijdende Joden

Reformatorische Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Inge Visser, viool

Lianne Visser, viool

Aart van Zetten, altviool

Joanne van Amstel, cello

Petra Lukasse, fluit

Heleen Geluk, hobo

 

Zaterdag 15 maart – 19.30u

Hierden, Dorpskerk

80 jaar GK Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, piano

Bert Elbertsen, orgel

Liesbeth Blankespoor, alt

Chr. Ensemble Parlando

Edwin Vierhout, pauken

 

Zaterdag 8 maart – 19.30u

Veenendaal, Sionskerk

Messiah

Kleinkoor Kol Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Marieke Booy, viool

Leander van der Steen, kistorgel

Jonathan Kraal, cello

 

Zaterdag 1 maart – 20.00u

Bodegraven, Dorpskerk

Cd-presentatieconcert Heman

o.l.v. Martien van der Zwan

Bert Roest, orgel

Leander van der Steen, vleugel

 

Zaterdag 22 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Gerco Brouwer, panfluit

Adrie-Jan de Korte, piano

 

Zaterdag 15 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Gerco Brouwer, panfluit

Adrie-Jan de Korte, piano

 

Maandag 10 februari – 19.30u

Nijkerk, Arkemheen

CGK Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 8 februari – 16.30u

Wageningen, huiskamerconcert

Petra Lukasse, fluit

Heleen Geluk, hobo

Lianne Visser, viool

Jantine Rijksen, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 1 februari – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

180e Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 11 januari – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

179e Samenzanguur

Ton Burgering, orgel

Nelske Baan, viool

Jeanine Heij, viool

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 4 januari  - 19.30u

Amersfoort, Fonteinkerk

Chr. Ensemble Parlando o.l.v.

Martien van der Zwan en

Leander van der Steen, piano

Duo Van den Berg, panfluit en gitaar

 

2 0 1 3

 

Donderdag 26 december – 16.30u

Renswoude, Koepelkerk

Kleinkoor Laetare

o.l.v. Johan Timmer

Leander van der Steen, piano/orgel

 

Donderdag 26 december – 10.00u

Nunspeet, Opstandingskerk

CGK Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen

Thom Hesseling, piano

 

Dinsdag 24 december – 22.30u

Ede, de Tabernakel

Kerstnachtdienst

Gelegenheidskoor o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor o.l.v. Joanne van Amstel

Delen uit : In de volheid van de tijd deel 1

en Troost Mijn volk

Petra Lukasse, fluit

Paul Visser, hobo

Inge Visser, viool

Lianne Visser, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

Leander van der Steen, piano

Anton Vierbergen, orgel

 

Dinsdag 24 december - 20.00u

Putten, Sporthal

Volkskerstzang

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Fanfarecorps Excelsior

 

Maandag 23 december – 19.30u

Hierden, Dorpskerk

Kerstzangdienst

Gemengde Koren uit Hierden

o.l.v. Leander van der Steen

Kunst Na Arbeid

Willemijn Hop, piano

 

Zaterdag 21 december – 19.15u

Beekbergen, Oude Kerk

MK Jubilate Deo

o.l.v. Roelof van Middendorp

Leander van der Steen, orgel

Henk Dijkhuizen, bariton

Ds. R. van Kooten, meditatie

 

Zaterdag 21 december – 14.30u

Harderwijk, Grote Kerk

Kerstconcert voor jongeren

Bram Brandemann, orgel

Chr. Ensemble Parlando o.l.v.

Leander van der Steen en

Martien van der Zwan, piano

 

Vrijdag  20 december – 19.30u

Amersfoort, St. Joriskerk

Ref. Zangver. Cantilene

Verenigde Veluwse Koren

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Jan Hendrik van Schothorst, piano

Martien van der Zwan, orgel

Frank Rutgers, pauken

Rineke de Wit, sopraan

Annejaap Soldaat, tenor

 

Woensdag 18 december – 17.30u

Putten, huiskamerconcert

Marieke Booy, viool

Rhodé op ’t Hof, viool

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 17 december – 20.00u

Molenaarsgraaf, Hervormde Kerk

Kerstcantate: Licht in de duisternis

Gemengd Streekkoor O en U

o.l.v. Willemdirk van den Berg

Samengesteld orkest

Jelly van Aken, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Dinsdag 17 december – 15.00u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstviering

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Zaterdag 14 december – 19.30u

Ermelo, Oude Kerk

Hervormd Kerkkoor Ermelo o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

Esther van Eldik, sopraan

Petra Lukasse, fluit

Inge Clement, hobo

Christel Anker, cello

 

Vrijdag 13 december – 20.00u

Veenendaal, Oude Kerk

JK Kol Sjariem o.l.v. Martien van der Zwan

Deel 1 van de Messiah van G.F. Händel

Leander van der Steen, kistorgel

Jonathan Kraal, cello

Rineke de Wit, sopraan

Anna Stuart, sopraan

Maria den Hertog, alt

Jan van de Zwan, tenor

 

Donderdag 12 december – 9.30/15.30u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

5 Kerstvieringen

Aart van Zetten, viool en fluit

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 11 december – 9.30/15.30u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

5 Kerstvieringen

Petra Lukasse, fluit

Karianne Veerman, viool

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 10 december – 9.30/15.30u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

5 Kerstvieringen

Rhodé op ‘t Hof, viool

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Maandag 9 december – 19.30u

Hulshorst, Kapel

CGK Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Zaterdag 7 december – 20.00u

Bodegraven, Dorpskerk

In de volheid van de tijd

JK Heman en Jesarela

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano

Bert Roest, orgel

Ensemble Filomusica

 

Vrijdag 6 december – 19.30u

Harderwijk, ZC Randmeer

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 30 november – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

178e Samenzanguur

Jan Hendrik van Schothorst, orgel

Familie van Schothorst, fluit/hobo

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 23 november – 19.00u

Ede, de Klinkenberg

Gedenken en herdenken

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 23 november – 14.30u

Ermelo, De Varenhof

Memorial Day

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 16 november / Maandag 18 november

Ladelund/Neuengamme

Concertreis met de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Vrijdag 15 november – 14/19u

Houten, Muziekhandel Den Hertog

Miniconcerten rondom nieuwe Quatre-Mains-bundel

14.00-16.00 Leander van der Steen, piano

16.00-19.00 Leander van der Steen en Martien van der Zwan, piano

19.00-21.00 Martien van der Zwan, piano

 

Zaterdag 9 november – 15.00u

Ede, Sionkerk

Kindersingin

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 2 november – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

177e Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 26 oktober – 10.00u

Rotterdam, Hoflaankerk

Cdopname

 

Zaterdag 19 oktober – 19.30u

Tiel, Maartenskerk

Ref. Zangvereniging Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Jan Hendrik van Schothorst, piano

Martien van der Zwan, orgel

Anne-Jaap Soldaat, bariton

Frank Rutgers, pauken

 

Zaterdag 12 oktober – 19.30u

Nunspeet, Prot. Gemeente (Driestweg)

CGK Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Annemet Lems, sopraan

Petra Lukasse, fluit

Heleen Geluk, hobo

Inge Visser, viool

Anneke van Hoorn, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

 

Dinsdag 8 oktober – 19.00u

Harderwijk, Sonnevanck

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 5 oktober – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

176e Samenzanguur

Petra Lukasse, fluit

Tim de Kruif, orgel

Ds. Joh. Post, meditatieve momenten

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 28 september – 19.30u

Oudewater, Grote – of St. Michaëlskerk

Themaconcert Meer dan Overwinnaars

Ref. Zangvereniging Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Jan Hendrik van Schothorst, piano

Martien van der Zwan, orgel

Annejaap Soldaat, tenor

Tom Rutgers, pauken

 

Vrijdag 27 september – 19.30u

Putten, Herst. Hervormde Kerk

Concert voor Christenen voor Israël

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 21 september – 19.30u

Ede, Oude Kerk

Concert t.b.v. Rehoboth

Chr. Mannenensemble Resonans,

o.l.v. Wim van Galen

Verenigde Veluwse Koren

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, piano/orgel

 

Zaterdag 14 september – 15.00u

Tienhoven, Hervomde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 14 september – 14.00u

Langerak, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 14 september – 11.30u

Nieuwpoort, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 14 september – 10.30u

Groot-Ammers, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 7 september – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

175e Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Roelof van Middendorp, orgel

Henrieke Doornenbal, panfluit

 

Zaterdag 7 september - 11.20u

Putten, kerkplein Oude Kerk

Buitenoptreden op de Cultuurdag

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

 

Dinsdag 13 augustus – 19.30u

Ermelo, Eben-Haezerkerk

Ref. Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Roest, orgel

 

Donderdag 18 juli – 19.30u

Bosch en Duijn, De Wijngaard

Ref. Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Nelleke van Schothorst, dwarsfluit

 

Woensdag 17 juli – 20.00u

Nunspeet, Prot. Kerk Driestweg

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, dwarsfluit

 

Donderdag 11 juli – 19.30u

Nunspeet, Geref. Gemeente

Ref. Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Woensdag 3 juli – 18.30u

Harderwijk, Catharinakapel

Concert met  vioolleerlingen van Marieke Booy

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 2 juli – 19.30u

Putten, t Hof van Putten

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 29 juni – 19.30u

Geldermalsen, Gereformeerde Kerk

Klassiek concert

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 21 juni – 19.30u

Nunspeet, Verzorgingscentrum Zeewende

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Maandag 17 juni – 19.00u

Beekbergen, ‘t Zonnehuis

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 8 juni – 17.00u

Harderwijk, Grote Kerk

Boeldagconcert

Verenigde Veluwse Koren

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, piano

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 1 juni – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

174e Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Anton Weenink, orgel

Marije Weenink, dwarsfluit

 

Zaterdag 1 juni – 15.00u

Ede, Oude Kerk

Orgelconcert in besloten kring

Berend van Steenbeek, orgel

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 25 mei – 19.30 u

Barneveld, Oude Kerk

Chr. Mannenkoor Ede

Rehobothkoor Kootwijkerbroek

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Roelof van Middendorp, orgel

Leander van der Steen, piano

Lieke Loosjes, hobo

 

Zaterdag 18 mei – 20.00u

Ede, Beatrixkerk

Jubileum Bosrandclub

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Maandag 6 mei – 19.00u

Nunspeet, zorgcentrum de Bunterhoek

CGK Crescendo o.l.v.

Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 4 mei – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

173e Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Bert Elbertsen, orgel

Corrie Wielink, viool

 

Zaterdag 27 april – 20.00u

Ermelo, Nieuwe Kerk

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Hervormd Kerkkoor Rijssen

o.l.v. Klaas van der Hoeven

Bert Elbertsen, orgel

Erik Bakker, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 27 april - 15.00u

Putten, Oude Kerk

Optreden in besloten kring

MK Fontanus o.l.v. Evert van de Veen

GK de Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

 

Zaterdag 20 april - 19.30u

Renswoude, Koepelkerk

Con Amore o.l.v. Jeannette van Roest

Miranda Best, fluit

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Zaterdag 13 april - 16.30u

Wageningen, huiskamerconcert

Petra Lukasse, fluit

Paul Visser, hobo

Hendrina Top, viool

Jantine Rijksen, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 6 april – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

172e Samenzanguur

Gerdine Kruizinga, klarinet

Peter Drost, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 30 maart – 19.30u

Woudenberg, Dorpskerk

Concert tbv Wycliffe

Zanglust o.l.v. Ton Burgering

Ref. Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Vrijdag 29 maart – 19.15u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Goede Vrijdagviering

Leander van der Steen, orgel

Marieke Booy, viool

Rhodé op ’t Hof, viool

 

Dinsdag 26 maart - 19.30u

Nijkerk, St. Jozef

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Maandag 25 maart – 19.30u

Heerde, De Wendhorst

CGK Crescendo o.l.v.

Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 23 maart – 19.30u

Ermelo, Nieuwe Kerk

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Zaterdag 23 maart – 14.30u

Ede, Paasbergschool

Kindersing-in

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 16 maart – 19.30u

Hierden, Dorpskerk

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Petra Lukasse, fluit

Inge Visser, viool

Anneke van Hoorn, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

Bert Elbertsen, orgel/piano

 

Zaterdag 9 maart – 19.30u

Oosterwolde, Hervormde kerk

Oosterwolds Gemengd Christelijk Koor

o.l.v. Cor Ploeg, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 2 maart – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 23 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Petra Lukasse, fluit

Adrie-Jan de Korte, piano

 

Zaterdag 16 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Petra Lukasse, fluit

Adrie-Jan de Korte, piano

 

Zaterdag 9 februari – 19.30u

Veenendaal, Sionskerk

JK Chenanja o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Donderdag 7 februari – 19.30u

Nijkerk, Arkemheen

Ref. Zangvereniging Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 12 januari – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. J. Van Amstel

Petra Lukasse, fluit

Karianne Veerman, viool

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 5 januari – 19u

Ermelo, Nieuwe Kerk

Zingend naar de Zondag

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

2 0 1 2

 

Woensdag 26 december – 19.30u

Ede, Oude Kerk

Chr. Mannenkoor Ede

o.l.v. Wim van Galen

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Maandag 24 december – 22.30u

Ede, de Tabernakel

Kerstnachtdienst

Gelegenheidskoor o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor o.l.v. Joanne van Amstel

In de volheid van de tijd deel 2

Petra Lukasse, fluit

Paul Visser, hobo

Inge Visser, viool

Lianne Visser, viool

Aart van Zetten, altviool

Christel Anker, cello

Leander van der Steen, piano

Anton Vierbergen, orgel

 

Maandag 24 december – 19.45u

Harderwijk, Grote Kerk

Verenigde Veluwse Koren o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Vrijdag 21 december – 19.45u

Ede, Oude Kerk

JK Chenanja o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Pier de Jong, hoorn

Julia Molenaar, dwarsfluit

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Woensdag 19 december – 19.30u

Barneveld, Bethelkerk

Ref. Zangver. Cantilene o.l.v. Leander van der Steen

Veenendaals CMK o.l.v. Roelof van Middendorp

Lianne Laurens, fluit

Corrie Wielink, viool

Bert Elbertsen, orgel

 

Dinsdag 18 december – 15/17/19u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Annemarie Mons, fluit

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Maandag 17 december – 19.30u

Hulshorst, Kapel

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen
Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit
Bert Elbertsen, orgel/piano

 

Zaterdag 15 december – 20.00u

Renswoude, Koepelkerk

Adventsconcert van JK Kol-Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano/orgel

 

Vrijdag 14 december – 20.00u

Zeist, Oude Kerk

Kerstoratorium: In de volheid van de tijd

JK Kol Shalom o.l.v Roelof van Middendorp

Chr. Ensemble Parlando o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano

Ton Burgering, orgel

 

Donderdag 13 december – 20.15u

Amsterdam, Het Concertgebouw

Concert met nieuwe cantate Troost mijn volk

Verenigde Veluwse Koren

Cantilene

Heman

L’orchestra Particolare

(strijkorkest, hobo, klarinet, fagot, trompet, hoorn)

Tom Rugters, pauken

Kees Alers, fluit

Martin Zonnenberg, piano

Martien van der Zwan, orgel

Marleen Regterschot, sopraan

Aart Mateboer, tenor

Leander van der Steen, dirigent

 

Donderdag 13 december – 9/12u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Karianne Veerman, viool

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 12 december – 20.00u

Molenaarsgraaf, Hervormde Kerk

Kerstoratorium: In de volheid van de tijd

Gemengd Streekkoor O en U

Christelijk Gemend Koor Shining

o.l.v. Willemdirk van den Berg

Jaap de Ruijter, bas-bariton

Samengesteld orkest

Jelly van Aken, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Woensdag 12 december – 9/16u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Petra Lukasse, fluit

Aart van Zetten, viool en fluit

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 11 december – 20.00u

Stroe, Dorpshuis “de Hofstee” (Ericaweg 40)

Chr. Gem. Zangver. Looft den Heer

o.l.v. Johan Diepeveen

Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

Karianne Veerman, viool

 

Dinsdag 11 december – 9/16u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Rhodé op ‘t Hof, viool

Inge Visser, viool

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 8 december – 20.00u

Bergschenhoek, GKV Het Baken

Kerstoratorium: In de volheid van de tijd

Gemengd Streekkoor O en U

Christelijk Gemend Koor Shining

o.l.v. Willemdirk van den Berg

Jaap de Ruijter, bas-bariton

Samengesteld orkest

Jelly van Aken, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 1 december – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. W. Verboom

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 24 november - 14.30u

Ermelo, De Varenhof

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 21 november – 19.30u

Ermelo, Opstandingskerk (’s Heerenloo)

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 17 november- 19.30u

Renswoude, Koepelkerk

Jubileumconcert (2007-2012) ensemble Con Passione

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 10 november- 20.00u

Hoogeveen, Vredehorst

25 jarig jubileum van

Chr. Gemengd Koor De Weide

o.l.v. Ronny Weijs

Studentenorkest Mira

Leander van der Steen, orgel

Karel van den Berg, piano

 

Vrijdag 9 november – 19.30u

Harderwijk, De Aanleg

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 3 november- 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. M. Klaassen

Annelies van Driel, viool

Mariska Bout, viool

Arjen Bout, hobo

Geraldine de Korte, fluit

Kees Bout, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 27 oktober – 19.30u

Barneveld, Oude Kerk

Concert voor In de Rechte Straat

Ref. Zangver. Cantilene o.l.v. Leander van der Steen

Soli Laus Deo o. l. v. Martin den Boer

Petra Lukasse, fluit

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 20 oktober - 19.30u

Putten, Oude Kerk

Ref. Zangver. Cantilene

De Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Petra Lukasse, fluit

Heleen Geluk, hobo

Strijkkwartet

 

Zaterdag 13 oktober – 19.30u

Oldebroek, Goede Herderkerk

Oosterwolds Gemengd Christelijk Koor

o.l.v. Cor Ploeg, piano

Katya Ploeg, viool

Jan Loosman, tenor

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 6 oktober- 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. P.D.J. Buijs

Leander van der Steen, piano

Johan van der Graaf, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Zaterdag 6 oktober - 15.30u

Wageningen, huiskamerconcert

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 3 oktober- 20.00u

Harderwijk, Theater Harderwijk (Stationslaan 26)

Chr. Gem. Zangver. De Lofstem (Woubrugge)

Leander van der Steen, piano

Gospelkoor Testimony (Zwolle)

Thom Hesseling, dirigent

 

Dinsdag 2 oktober- 19.30u

Putten, razziaherdenking

De Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

 

Zaterdag 29 september – 19.30u

Ede, Oude Kerk

Cd-presentatieconcert

JK Chenanja o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Strijkkwintet o.l.v. Natasja van Doesburg

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 22 september – 19.00u

Wekerom, Hervormde Kerk

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 14 september - 20.00u

Goes, Maria Magdalena Kerk

Verenigde Veluwse Koren o.l.v. Leander van der Steen

GK Asaf o.l.v. André Overbeeke

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 8 september – 15.00u

Ameide, Hervomde Kerk (Kerkstraat 10)

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 8 september – 14.00u

Meerkerk, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 8 september – 11.30u

Hei en Boeicop, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 8 september – 10.30u

Everdingen, Hervormde Kerk

Open Monumentendag

Zederiks Mannenkoor o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 1 september – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. H. van der Ziel

Leander van der Steen, piano

Roelof van Middendorp, orgel

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Woensdag 22 augustus – 20.00u

Nunspeet, Geref. Kerk (Driestweg)

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Carina Bossenbroek, panfluit

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, dwarsfluit

Gert Beekman, spreker

 

Donderdag  5 juli – 19.30u

Barneveld, Nebo

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Gerrieke Brand, fluit

 

Dinsdag 3 juli – 19.30u

Putten, t Hof van Putten

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Donderdag  28 juni – 19.30u

Lunteren, De Honskamp

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Gerrieke van de Woestijne, hobo

 

Dinsdag 26 juni – 18.45u

Putten, Orangerie Kasteel de Vanenburg

Concert met  vioolleerlingen van Marieke Booy

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 23 juni – 19.30u

Veenendaal, toonzaal Domus orgels

Instrumentaal concert

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel/piano

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Zaterdag 16 juni – 15.00u

Ermelo, Maranathakerk

Hervormd Kerkkoor Ermelo

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 9 juni – 17.00u

Harderwijk, Grote Kerk

Boeldagconcert Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 2 juni – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. Schaafsma

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

Gerrieke van Dam, cello/blokfluit

Brenda van Heeringen, klarinet
Lianne Blok, dwarsfluit

 

Zaterdag 26 mei – 19.30u

Scherpenzeel, Hervormde Kerk

Concert t.b.v. Kom Over En Help

Ref. Zangver. Cantilene o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

Henri Pool, piano
Henk-Frank Strijkert, orgel
Willielle Koele, panfluit

 

Maandag 21 mei – 19.30u

Nijkerk, Arkemheen

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 19 mei – 20.00u

Lunteren, Oude Kerk

Concert t.b.v. Kliniek Hidi

JK Kol Sjariem o.l.v. Martien van der Zwan

Ref. Zangver. Cantilene o.l.v. Leander van der Steen

Hidi Brass, koperkwintet

 

Zaterdag 12 mei – 20.00u

Putten, Gereformeerde Kerk

GK Tot nut en genoegen o.l.v. Hettie van Beek

De Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

René de Ruiter, orgel

Michiel Liefting, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Zaterdag 5 mei – 19.30u

Beekbergen, Dorpskerk

MK Jubilate Deo

o.l.v. Roelof van Middendorp

Janita en Maurice van Dijk, trompet

Leander van der Steen, orgel

Ton Burgering, piano

 

Zaterdag 28 april – 19.30u

Nunspeet, Dorpskerk

Concert voor de Hospice de Regenboog

Verenigde Veluwse Koren

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Christelijk Mannenkoor Hierden

o.l.v. Dick van Asselt

Bert Elbertsen, orgel

Martien van der Zwan, piano

 

Zaterdag 21 april – 19.00u

Stadskanaal, Poststraatkerk

Zingen naar de zondag

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Maandag 9 april – 9.30u

Harderwijk, Grote Kerk

Tweede Paasdag

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 7 april – 20.00u

Oudewater, Hervormde Kerk

JK Kol Sjariem, Jesaréla en Heman

Ensemble Filomusica

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano

Bert Roest, orgel

 

Vrijdag 6 april – 19.00u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Goede Vrijdagviering

Leander van der Steen, orgel

Marieke Booy, viool

 

Donderdag  5 april – 19.30u

Scherpenzeel, Huis in de Wei

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Nelleke van Schothorst, fluit

Rianne van Galen, cello

 

Woensdag 4 april – 19.00u

Ermelo, Dillenburg

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Maandag 2 april – 19.30u

Harderwijk, Zorgcentrum Sonnevanck (Sonnevancklaan 2)

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 31 maart – 19.30u

Veenendaal, Sionskerk

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Ensemble Con Passione

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Martien van der Zwan, orgel/piano

 

Zaterdag 24 maart – 15.00u

Ede, Rehoboth

Kindersing-in

Joanne Assink, viool

Bert-Jan Assink, hobo

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 23 maart – 14.00u

Kesteren, de Wegwijzer

Schoolconcerten groep 5 t/m8

Aart van Zetten, viool

Petra Lukasse, fluit

Annemarie Visser, klarinet

Wilmieke van Ooijen, cello

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 17 maart – 19.30u

Hierden, Dorpskerk

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Petra Lukasse, fluit

Andries Bosman, viool

Inge Visser, viool

Karianne Veerman, viool

Christel Anker, cello

Martien van der Zwan, orgel/piano

 

Dinsdag 13 maart – 19.30u

Putten, Elim

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 3 maart – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. ds. A. van Olst

Jorinde Lukasse, hoorn

Petra Lukasse, fluit

Tim de Kruijf, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 25 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

De Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Hendrie Westra, marimba

 

Zaterdag 18 februari – 19.30u

Putten, Stenen Kamer

De Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Hendrie Westra, marimba

 

Woensdag 15 februari – 19.00u

Ermelo, de IJsvogel

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 4 februari – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. drs. L. Snoek

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Donderdag 2 februari – 19.30u

Barneveld, zorgcentrum Norschoten

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 21 januari – 16.30u

Wageningen, huiskamerconcert

 Benefietconcert voor Woord en Daad

Corrie Wielink, viool

Christel Anker, cello

Jorinde Lukasse, hoorn

Petra Lukasse, dwarsfluit

Heleen Geluk, hobo

Marije Lodder, dwarsfluit en blokfluit

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 7 januari – 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur o.l.v. prof. dr. J. Hoek

Leander van der Steen, piano

Anton Weenink, orgel

Marije Weenink, dwarsfluit

 

Zaterdag 7 januari – 16.45u

Geldermalsen, besloten familieoptreden

Heleen Geluk, hobo

Anneke van Hoorn, viool

Marije Lodder, dwarsfluit en altblokfluit

Wilmieke van Ooijen, cello

Aart van Zetten, viool en dwarsfluit

Leander van der Steen, piano

 

2 0 1 1

 

Zaterdag 24 december – 22.30u

Ede, CGK de Tabernakel

Kerstnachtdienst

Gelegenheidskoor o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor o.l.v. Joanne van Amstel

Petra Lukasse, fluit

Joanne van Amstel, cello

Leander van der Steen, piano en orgel

 

Zaterdag 24 december - 20.00u

Putten, Sporthal

Volkskerstzang

Verenigde Veluwse Koren o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Hans van Wingerden, trompet

Fanfarecorps Excelsior

 

Vrijdag 23 december - 19.30u

Hierden, Dorpskerk

Kerstzangdienst gezamenlijke Hierdense koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, piano

 

Woensdag 21 december - 18.30u

Nijkerk, Arkemheen

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 20 december - 19.30u

Nijkerk, Huize St. Jozef

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 20 december - 16u en 18u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Adriaan Geschiere, trompet

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 17 december - 19.30u

Voorthuizen, Geref. Kerk

Kerstconcert

Ref. Zangver. Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

 

Vrijdag 16 december- 20.00u

Renswoude, Koepelkerk

Adventsconcert

KK Kol-Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Voce Anglica

o.l.v. Jeroen Bal

Leander van der Steen, piano/orgel

 

Woensdag 14 december - 20.00u

Ermelo, Oude Kerk

Kerstconcert JK Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Wim Verploeg, orgel

 

Woensdag 14 december - 9/16u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Petra Lukasse, fluit

Aart van Zetten, viool en fluit

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 13 december - 9/16u

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Rhodé op ‘t Hof, viool

Karianne Veerman, viool

Leander van der Steen, piano

 

Maandag 12 december - 19.30u

Hulshorst, Kapel

Chr. Gem. Koor Crescendo o.l.v. Leander van der Steen
Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit
Bert Elbertsen, orgel/piano

 

Zaterdag 10 december - 19.30u

Wapenveld, Hervormde Kerk

Jubileumconcert 100 jaar GK Lofstem o.l.v. Roland Pleizier

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

Marleen Regterschot, sopraan

 

Zaterdag 26 november - 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur

Arjan Kuiper, orgel

Leander van der Steen, piano

Anke Visser, fluit

Winanneke Kik, hoorn

 

Zaterdag 19 november - 19.45u

Ede, Oude Kerk

Concert voor Woord en Daad

Ref. Zangver. Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

 

Zaterdag 12 november - 19.30u

Putten, Oude Kerk

Chr. Gem. Koor de Lofstem o.l.v. Leander van der Steen

Viva Vox en de Fonteintjes o.l.v. Gerben van de Put

René de Ruiter, orgel

Martien van der Zwan, piano

Hans van Wingerden, trompet

 

Zaterdag 5 november - 19.30u

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 4 november - 19.30u

Nijkerk, Arkemeen

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Maandag 31 oktober

Ede, Oude Kerk

20.00 uur

Reformatieherdenking COGG

Kleinkoor Laetare

o.l.v. Johan Timmer

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 29 oktober

Rijssen, Schildkerk

19.30 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Hervormd kerkkoor Rijssen

o.l.v. Klaas van der Hoeven

Martien van der Zwan, orgel

Erik Bakker, piano

 

Zaterdag 22 oktober

Veenendaal, Sionskerk

19.30 uur

Concert voor Woord en Daad

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Ensemble Con Passione

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Martien van der Zwan, orgel/piano

 

Zaterdag 15 oktober

Amersfoort, Fonteinkerk

20.00 uur

Jubileumconcert Kleinkoor Kol Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Mannenensemble Cantare

o.l.v. Evert van Dijkhuizen

Gerrieke van Dam, cello en blokfluit

Leander van der Steen, kistorgel en piano

 

Zaterdag 8 oktober

Ermelo, Nieuwe Kerk (Horsterweg)

19.30 uur

50 jaar Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Martien van der Zwan, piano

Annemet Lems, sopraan

Henk-Jan Drost, trompet

Marjolein de Wit, fluit

 

Zaterdag 1 oktober

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Jantien Makkenze, panfluit

Jaap Boer, orgel

Leander van der Steen, piano

Ds. Baas, meditatieve momenten

 

Zaterdag 24 september

Barneveld, Bethelkerk

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

KK Rehoboth

o.l.v. Anita Melissen

Piet Muilwijk, orgel

 

Zaterdag 17 september

Nunspeet, Dorpskerk

19.30 uur

Concert voor Neon (Woord en Daad)

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Jacomijn de Kruyf, sopraan

JK Nil Sine Deo

o.l.v. Gerwin van Garderen

Henk-Jan Pap, orgel

 

Zaterdag 10 september

Ameide, Hervomde Kerk (Kerkstraat 10)

15.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 10 september

Noordeloos, Hervormde Kerk (Kerkstraat 3c)

14.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 10 september

Hoogblokland, Hervormde Kerk (Dorpsweg 84)

11.30 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 10 september

Arkel, Hervormde Kerk (Kerkeind 29)

10.30 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Dinsdag 6 september

Putten, t Hof van Putten

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 3 september

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Jeanine Heij, viool

Nelske Baan, viool

Ton Burgering, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 24 augustus

Nunspeet, Geref. Kerk (Driestweg)

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, dwarsfluit

 

Dinsdag 23 augustus

Garderen, Gereformeerde Kerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

Petra Lukasse, fluit

 

Donderdag 30 juni

Barneveld, zorgcentrum Elim

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 25 juni

Alblasserdam, Havenkerk

19.30 uur

Filomusica

o.l.v. Martien van der Zwan

KK Blijde klanken

o.l.v Ria Kalkman

Mark Brandwijk, piano

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 18 juni

Putten, Zuiderkerk

19.30 uur

Zomerconcert

Kinderkoor De Fonteintjes en tienerkoor Viva-Vox

o.l.v. Gerben v.d. Put

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

René de Ruiter, orgel

 

Zaterdag 18 juni

Rhenen, Cunerakerk

13.30 uur

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

en Martien van der Zwan

Diony de Wit, mezzosopraan

 

Maandag 13 juni

Hierden, Dorpskerk

9.30 uur

Tweede Pinksterdag

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

 

Zaterdag 11 juni

Barneveld, Pniëlkerk

20.00 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Betuws Jongerenkoor

o.l.v. Wim de Graaf

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 11 juni

Harderwijk, Grote Kerk

17.00 uur

Boeldagconcert

Verenigde Veluwse Koren

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 4 juni

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Roelof van Middendorp, orgel

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Maandag 30 mei

Nunspeet, Zorgcentrum Kodal

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Woensdag 25 mei

Ede, Oude Kerk

19.30 uur

Jubileumconcert met cdopname

Looft den Heer (25 jaar)

o.l.v Gert Kanis,

KK Immanuël

o.l.v. Harrie Stijf

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 21 mei

Veenendaal, Oude Kerk

19.30 uur

Cd-presentatie

Kinderkoor de kleine harp

Tienerkoor Jedidja

GK Met hart en stem

Ensemble Con Passione

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Leander van der Steen, piano

Bert Roest, orgel

 

Maandag 16 /  Vrijdag 20 mei

Frankrijk, Normandië

Concertreis Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Dinsdag 17 mei : Arromanches - 12.00 uur

Woensdag 18 mei : Bayeux - 16.00 uur

 

Zaterdag 14 mei

Putten, Oude Kerk

19.30 uur

40jr Psalmzangvereniging

m.m.v.Tot Nut en Genoegen

Vaya Con Dios

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

René de Ruiter, orgel

 

Zaterdag 7 mei

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 27 april

Amerongen, Andrieskerk

16.30 uur

Trouwdienst

Marieke Booy, viool

Rhodé op ’t Hof, viool

Nelleke van der Sluijs, altviool

Joanne Van Amstel, cello

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Maandag 25 april

Nunspeet, Opstandingskerk

10.00 uur

Paaszangdienst

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen

Thom Hesseling, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 23 april

Tiel, Maartenskerk

20.00 uur

JK Jerimoth, Kol Sjariem, Jesaréla en Heman

Ensemble Filomusica

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano

Arie van der Vlist, orgel

 

Vrijdag 22 april

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Goede Vrijdagviering

Marieke Booy, viool

Rhodé op ’t Hof, viool

Joanne Van Amstel, cello

Leander van der Steen, orgel

 

Donderdag 21 april

Barneveld, Bethelkerk

20.00 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

MK Stereo

o.l.v. Harm Hoeve

Martien van der Zwan, orgel en piano

Inge Visser, viool

Lydia van den Brink, cello

 

Maandag 18 april

Ermelo, de Dillenburg

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 9 april

Nunspeet, Prot. Gem. Driestwegkerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Elspeets mannenensemble

o.l.v. Dick van Asselt

Martien van der Zwan, piano

Martin Drost, orgel

 

Vrijdag 8 april

Harderwijk, de Aanleg

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 2 april

Ermelo, Nieuwe Kerk

19.00 uur

Zingend naar de Zondag

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 26 maart

Hierden, Dorpskerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel/piano

Arjan en Edith Post, trompet

 

Woensdag 23 maart

Veenendaal, Oude Kerk

Cd-opname

Kinderkoor de kleine harp

Tienerkoor Jedidja

GK Met hart en stem

Ensemble Con Passione

o.l.v. Jan Hendrik van Schothorst

Leander van der Steen, piano

Bert Roest, orgel

 

Zaterdag 19 maart

Hoogeveen, Vredehorst

20.00 uur

Chr. Gemengd Koor De Weide

o.l.v. Ronny Weijs

Studentenorkest Mira

Annemiek Homan, soliste

Leander van der Steen, orgel

Karel van den Berg, piano

o.a. cantate Meer dan Overwinnaars

Bekijk de flyer

 

Zaterdag 5 maart

Ermelo, Nieuwe Kerk

19.00 uur

Zingend naar de Zondag

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Donderdag 3 maart

Kesteren, zorgcentrum ‘t Anker

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Annemarie Mons, fluit

 

Woensdag 2 maart

Ermelo, de IJsvogel

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

 

Zaterdag 26 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Corrie Wielink, viool

 

Zaterdag 19 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Corrie Wielink, viool

 

Zaterdag 12 februari

Wekerom, Hervormde Kerk (Edeseweg 77)

19.00 uur

Muziek- en samenzangavond

Samengesteld kinderensemble

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Martien van der Zwan, piano

en Leander van der Steen, piano

 

Donderdag 10 februari

Veenendaal, Engelenburg

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Annemarie Mons, fluit

 

Zaterdag 5 februari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

150e samenzanguur

Rhodé op ’t Hof, viool

Peter Drost, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 29 januari

Wageningen, huiskamerconcert

16.30 uur

Christel Anker, cello

Marije Lodder, fluit

Petra Lukasse, fluit

Inge Visser, viool

Paul Visser, hobo

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 26 januari

Ermelo, Opstandingskerk (’s Heerenloo)

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 8 januari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

2 0 1 0

 

Vrijdag 24 december

Ede, de Tabernakel

22.30 uur

Kerstnachtdienst

Gelegenheidskoor

o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor

o.l.v. Joanne Van Amstel

 

Vrijdag 24 december

Harderwijk, Grote Kerk

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Jan-Hendrik van Schothorst, piano

Christelijk ensemble Parlando

 

Donderdag 23 december

Ede, Oude Kerk

19.30 uur

Christelijk Mannenkoor Ede

o.l.v. Wim van Galen

Christelijk Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 21 december

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

16.00 en 18.00 uur

Leander van der Steen, orgel

 

Woensdag 15 december

Hulshorst, Kapel

19.30 uur
Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen
Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit
Martien van der Zwan, orgel en piano

 

Woensdag 15 december

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Inge Visser, viool

Corrie Wielink, viool

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 14 december

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

Kerstvieringen

Rhodé op ’t Hof, viool

Petra Lukasse, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 10 december

Renswoude, Koepelkerk

20.00 uur

Adventsconcert in Engelse stijl

KK Kol-Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano/orgel

Inge Clement, hobo

Brenda van Heeringen, klarinet

 

Dinsdag 7 december

Stroe, Dorpshuis “de Hofstee” (Ericaweg 40)

20.00 uur

Chr. Gem. Zangver. Looft den Heer

o.l.v. Johan Diepeveen

Chr. Ensemble Parlando

Leander van der Steen, piano

 

Maandag 6 december

Amsterdam, Concertgebouw

20.15 uur

Concert met nieuwe adventscantate

“Verwacht de komst des Heeren”

Verenigde Veluwse Koren

Cantilene

Heman

L’orchestra Particolare, strijkorkest

Kees Alers, fluit

Anja van der Maten, hobo

Arjan Post, trompet

Tom Rutgers, pauken

Jaap de Ruijter, bariton

Martin Zonnenberg, vleugel

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, dirigent

 

Maandag 29 november

Nijkerk, zorgcentrum Arkemheen

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 27 november

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Barend van Leeuwen, orgel

Leander van der Steen, piano

JK Rejoice uit Randwijk

O.l.v. Helena Vermeer

 

Dinsdag 23 november

Harderwijk, zorgcentrum Weideheem

19.00 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 20 november

Ede, Oude Kerk

19.30 uur

Orgelconcert met hobo

Leander van der Steen, orgel

Anja van der Maten, hobo

 

Zaterdag 13 november

Monster, Grote Kerk (Kerkplein 1)

19.30 uur

Chr. Ens. Filomusica (Zoetermeer)

Kleinkoor Kol Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 6 november

Putten, Oude Kerk

20.00 uur

JK Jedidjah en Hervormd JK Lunteren

o.l.v. Harrie Stijf

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 6 november

Ermelo, Nieuwe Kerk

19.00 uur

Zingend naar de Zondag

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Donderdag 4 november

Veenendaal, Woonzorgcentrum ’t Boveneind

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Aart van Zetten, viool en fluit

 

Zaterdag 30 oktober

Ermelo, Nieuwe Kerk

19.30 uur

Kleinkoor Kol Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan, orgel/piano

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, orgel/piano

 

Dinsdag 26 oktober

Harderwijk, zorgcentrum Randmeer

19.00 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 23 oktober

Strijen, St. Lambertuskerk

19.30 uur

Concert Bond tegen het vloeken

Christelijk Ensemble Parlando

Leander van der Steen, orgel/piano

Martien van der Zwan, orgel/piano

Kinderkoor Laat het klinken

o.l.v. Marjan Hoogerwerf-Verbaas

 

Zaterdag 16 oktober

Putten, Oude Kerk

19.30 uur

55 jarig jubileum

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Corné van der Giessen, panfluit

Liesbeth Blankespoor, alt

 

Zaterdag 9 oktober

Barneveld, Bethelkerk

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Mannenkoor Laudate

o.l.v. Peter Overduin

Bert Elbertsen, orgel

Annelies Schep, sopraan

 

Zaterdag 2 oktober

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (dr. H. van der Belt)

Leander van der Steen, piano

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 25 september

Vriezenveen, Grote Kerk (Westeinde 39)

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Christelijk ensemble Parlando

 

Zaterdag 18 september

Ermelo, Nieuwe Kerk

18.45 uur

Sing-in Gemeentedag

JK Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Bennie Vliek, orgel

 

Zaterdag 11 september
Harderwijk, Grote Kerk,

20.00 uur
Cd-presentatie Ode aan de Schepper
Verenigde Veluwse Koren
o.l.v. Leander van der Steen
l’ Orchestra Particulare

(strijkorkest en pauken)

Arjan en Edith Post, trompet

Kees Alers, fluit

Diana Abspoel, hobo
Bert Elbertsen, orgel
Martien van der Zwan, piano

 

Zaterdag 11 september
Asperen, Hervormde Kerk

15.00 uur

Open Monumentendag

Zederiks Christelijk Mannenkoor

o.l.v Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 11 september
Leerdam, Grote Kerk

14.00 uur

Open Monumentdag

Zederiks Christelijk Mannenkoor

o.l.v Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 11 september
Schoonrewoerd, Hervormde Kerk

11.30 uur

Open Monumentdag

Zederiks Christelijk Mannenkoor

o.l.v Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 11 september
Everdingen, Hervormde Kerk

10.30 uur

Open Monumentdag

Zederiks Christelijk Mannenkoor

o.l.v Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 4 september

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (ds. A. Jonker)

Arie Kortleven, orgel

Gijsbert Kortleven, trompet

Petra Lukasse, dwarsfluit

Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 18 augustus

Nunspeet, Gereformeerde Kerk (Driestweg)

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Woensdag 7 juli

Wekerom, Hartenberg

19.30 uur

Instrumentaal concert

Petra Lukasse, dwarsfluit

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 3 juli

Ouderkerk aan de Amstel, Chr. Ger. Elimkerk

17.00 uur

Samenzanguur “Donker en Licht”

Martijn Weststrate, orgel

Judith van Mansom-Buitendijk, fluit

Dina van Mansom, viool

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 3 juli

Hierden, rotonde

15.30 uur

Onthulling standbeeld

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 3 juli

Hierden, Dorpskerk

13.30 uur

Inloopconcert tijdens Boerenmarkt

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel/piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Woensdag 30 juni

Nunspeet, Zorgcentrum “de Bunterhoek”

19.00 uur

JK Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 29 juni

Putten, de hof van Putten

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

 

Zaterdag 26 juni

Tiel, St. Maartenskerk

20.00 uur

Wesley-concert

Voce Anglica, olv Jeroen Bal
Kol Sjariem olv Martien van der Zwan
Leander van der Steen en Nico Blom, orgel

 

Woensdag 16 juni

Ermelo, Dillenburg

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 12 juni

Harderwijk, Grote Kerk

Boeldagconcert, 17.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Henk-Jan Drost, trompet

Maarten van der Boon, tenor

 

Vrijdag 11 juni

Kampen, Bovenkerk

19.45 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Harry Hamer, orgel

Duo Friends, viool en panfluit

Annemet Lems, sopraan

 

Zaterdag 5 juni

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (ev. A. Baan)

Leander van der Steen, piano

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 29 mei

Katwijk aan de Rijn, Dorpskerk

16.00 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Zaterdag 22 mei

Cdopname St. Maartenskerk Tiel

Parlando en 2 jongerenkoren

O.l.v Harrie Stijf

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, vleugel

 

Zaterdag 15 mei

Cdopname Grote Kerk Maassluis

Verenigde Veluwse Koren

L’Orchestra Particolare

Arjan en Edith Post, trompet

Kees Alers, dwarsfluit

Diana Abspoel, hobo

Bert Elbertsen, orgel

Johan Bredewout, vleugel

 

Zaterdag 1 mei

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (prof. dr. W.H.Velema)

Leander van der Steen, piano

Bert Elbertsen, orgel

Gerco Brouwer, panfluit

 

Donderdag 29 april

Barneveld, Bethelkerk

19.30 uur

Oranje/bevrijdingsconcert

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel en piano

Wim van Schaik, trompet

 

Dinsdag 27 april

Nunspeet, Hervormde Dorspkerk

19.30 uur

Kinderkoor Jong Hosanna

O.l.v. Gerben van der Put

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Petra Lukasse, dwarsfluit

Wim van Schaik, trompet

 

Zaterdag 24 april

Tiel, St. Maartenskerk

19.30 uur

Jubileumconcert Parlando (10 jaar)

o.l.v. Leander van der Steen

en Martien van der Zwan, orgel en piano

Verenigde Veluwse Koren

Ref. Zangver. Cantilene

 

Zaterdag 17 april

Apeldoorn, Eben Haezerkerk (Zonnedauw 8)

19.30 uur

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoren Benaja (Apeldoorn) en Irene (Emst)

o.l.v. Meta Hovius

Marcel van de Ketterij, orgel en piano

 

Zaterdag 10 april

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (prof. dr. M.J. Paul)

Leander van der Steen, piano

Tim de Kruif, orgel

Annemarie Mons, fluit

Miranda Mons, klarinet

 

Zaterdag 3 april
Barneveld, Bethelkerk

20.00 uur
JK Heman, JK Jerimoth, JK Kol Sjariem
Ens. Filomusica o.l.v. Martien van der Zwan
Bert Roest, orgel
Leander van der Steen, piano

 

Donderdag 1 april

Amerongen, Diakonessenhuis Elim

19.15 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Inge Visser, viool

Rianne van Galen, cello

 

Zaterdag 27 maart

Alblasserdam, Havenkerk

19.30 uur
Kinderkoor De Blijde Klanken o.l.v. Ria Kalkman
CJMK Jubilate o.l.v. Lennert Kops
CHR.ENS.PARLANDO o.l.v. Leander van der Steen
Martien van der Zwan, orgel
 

Vrijdag 26 maart

Nunspeet, Opstandingskerk

19.30 uur

Passie en Paaszangdienst (Feitenhofweg 24)

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen

Thom Hesseling, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Rhodé op ’t Hof, viool

Martin Drost, orgel

 

Zaterdag 20 maart

Hierden, Dorpskerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel/piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Jaap de Ruijter, bariton

 

Zaterdag 13 maart

Harderwijk, Grote Kerk

19.00 uur

Afscheid dirigent Jan Mol

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Kwartet Vocalise

o.l.v. Jan Mol

Martien van der Zwan, orgel

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, fluit

 

Maandag 8 maart

Nunspeet, Zorgcentrum “de Bunterhoek”

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 6 maart

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (ds. B. de Graaf)

Jafeth van Deelen, orgel

Henrieke Mekking, fluit

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 27 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 20 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 13 februari

Wageningen, huiskamerconcert

16.30 uur

Benefietconcert voor Haïti

Christel Anker, cello

Marije Lodder, blokfluit

Petra Lukasse, dwarsfluit

Tjitske van Eckeveld, viool

Leander van der Steen, clavecimbel en piano

 

Woensdag 10 februari

Harderwijk, Zorgcentrum Sonnevanck (Sonnevancklaan 2)

19.00 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 6 februari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (ds. J. Van Amstel)

Peter Drost, orgel

Annemarie Aarten, fluit

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 30 januari

Wekerom, Hervormde Kerk (Edeseweg 77)

19.00 uur

Muziek- en samenzangavond

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Martien van der Zwan, piano

en Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 9 januari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur (ds. P. Vermaat)

Jan-Hendrik van Schothorst, orgel

Leander van der Steen, piano

Nelleke van Schothorst, fluit

 

Zaterdag 9 januari

Ede, de Tabernakel

14.30 uur

Afscheidsbijeenkomst ds. Van Amstel

Gelegenheidskoor

o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor

o.l.v. Joanne Van Amstel

Marijn de Jong, orgel

 

2 0 0 9

 

Donderdag 24 december

Ede, de Tabernakel

22.30 uur

Kerstnachtdienst

Gelegenheidskoor

o.l.v. Leander van der Steen

Kinderkoor

o.l.v. Joanne Van Amstel

 

Donderdag 24 december

Putten, Sporthal

20.00 uur

Volkskerstzang

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Hans van Wingerden, trompet

Fanfarecorps Excelsior

 

Maandag 21 december

Putten, Oude Kerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

KK “de Fonteintjes”

Tienerkoor “Viva Vox”

o.l.v. Gerben van de Put

Ton Burgering, orgel en piano

 

Donderdag 17 december

Uddel, Adullam Kroonheim (’t Hof 12)

19.30 uur

Kerstviering

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, fluit

 

Donderdag 17 december

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

16.00 uur en 18.00 uur

Kerstvieringen

Adriaan Geschiere, trompet

Leander van der Steen, orgel

 

Woensdag 16 december

Hulshorst, Kapel

19.30 uur
Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen
Corrie Wielink, viool
Petra Lukasse, fluit
Martien van der Zwan, orgel en piano

 

Zaterdag 12 december

Barneveld, Bethelkerk

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

 

Vrijdag 11 december

Renswoude, Koepelkerk

20.00 uur

Adventsconcert

Thema: Magnificat

JK Kol-Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, piano/orgel

 

Dinsdag 8 december

Stroe, Dorpshuis “de Hofstee” (Ericaweg 40)

20.00 uur

Chr. Gem. Zangver. Looft den Heer

o.l.v. Johan Diepeveen, piano

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 28 november

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Roelof van Middendorp, orgel

Leander van der Steen, piano

Marieke Booy en Rhodé op ‘t Hof, viool

 

Zaterdag 21 november

Zoetermeer, Vredekerk (Zwaardslootseweg 44)

19.30 uur

Chr. Ensemble Parlando

Ensemble Filomusica

o.l.v. Martien van der Zwan, piano/orgel

Leander van der Steen, piano/orgel

Benefietconcert t.b.v. Slachtoffers aardbeving Sumatra

 

Woensdag 18 november

Ermelo, Opstandingskerk (’s Heerenloo)

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 14 november

Renswoude, Koepelkerk

19.30 uur

50jr. jubileumconcert Con Amore,

o.l.v. Jeannette van Roest

Miranda Delno en Barbara Best, dwarsfluit

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Zaterdag 7 november

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Martien van der Zwan, orgel

Chr. Ensemble Parlando

 

Zaterdag 31 oktober

Ermelo, Nieuwe Kerk

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 24 oktober

Barneveld, Bethelkerk

19.30 uur
25 jr. jubileumconcert Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen
Martien van der Zwan, orgel/piano

Adrie-Jan de Korte, orgel

Kees Alers, fluit

l’Orchestra Particolare

Voor kaartverkoop: klik hier.

 

Maandag 19 oktober

Nijkerk, Verzorgingshuis Arkemheen

19.30 uur

Chr. Gem. Koor  Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 17 oktober

Oldebroek, Goede Herderkerk (Asch van Wijcklaan 2)

19.30 uur

Oosterwolds Gem. Chr. Koor

o.l.v. Cor Ploeg

Henrieke Wielink, dwarsfluit

Corrie Wielink, viool

Leander van der Steen, orgel en piano

 

Zaterdag 10 oktober

Alblasserdam, Grote Kerk

19.30 uur
GK VOX VIVENTE o.l.v. Jaco van der Have
JK JERIMOTH o.l.v. Martien van der Zwan
Strijkersensemble Coll'arco
Jan van der Hel, orgel
Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 10 oktober

Renswoude, Koepelkerk

14.15 uur

Kleinkoor Laetare (trouwdienst)

Leander van der Steen, piano

 

Dinsdag 6 oktober

Harderwijk, Zorgcentrum Sonnevanck (Sonnevancklaan 2)

19.00 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 3 oktober

Ermelo, Nieuwe Kerk (Horsterweg)

19.00 uur

Samenzanguur

JK Reach Out

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 18 september

Nunspeet, Zorgcentrum “de Bunterhoek”

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Donderdag 17 september

Putten, Zorgcentrum “de Schauw”

19.00 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 12 september

Woudenberg, NH kerk

20.00 uur

Open Monumentendag

Kleinkoor Laetare

cd-presentatie

Wout van Andel, orgel

Leander van der Steen, piano

samengesteld orkest

 

Zaterdag 12 september

Goudriaan, NH kerk

15.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 12 september

Ottoland, NH kerk

14.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 12 september

Bleskensgraaf, NH kerk

11.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 12 september

Giessenburg, NH kerk

10.00 uur

Open Monumentendag

Concerten Zederiks Mannenkoor

o.l.v. Ton van der Horst

Leander van der Steen, orgel

 

Zaterdag 5 september

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Martien van der Zwan, orgel

 

Vrijdag 28 augustus

Wekerom, “de Hartenberg” (’s Heerenloo)

19.30 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, piano

 

Donderdag 9 juli

Barneveld, Norschoten

19.15 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Woensdag 8 juli

Nunspeet, Prot. Gemeente (Driestweg 4)

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Corrie Wielink, viool

Gerlinda van den Berg, panfluit

Annemet Lems, sopraan

 

Zaterdag 27 juni

Capelle a/d IJssel, Elimkerk (Merellaan 346)

20.00 uur

JK Jerimoth

Jk Heman

JK Kol Sjariem

Ensemble Filomusica

o.l.v. Martien van der Zwan

Bert Roest, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 20 juni

Ede, Beatrixkerk

20.00 uur

muziekavond Bosrandclub

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Vrijdag 19 juni

Harderwijk, Zorgcentrum Sonnevanck (Sonnevancklaan 2)

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Euodia

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 13 juni

Harderwijk, Grote Kerk

17.00 uur

Boeldagconcert

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Marc Busscher, trompet

Linda Molhoek, dwarsfluit

 

Woensdag 3 juni

Ermelo, Zorgcentrum de “IJsvogel”

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 30 mei

Putten, Oude Kerk

19.30 uur

Psalmzangvereniging Putten

o.l.v. C. J. Roest

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 16 mei

Stroe, Dorpshuis “de Hofstee” (Ericaweg 40)

20.00 uur

Chr. Gem. Zangver. Looft den Heer

o.l.v. Johan Diepeveen

Peter Davelaar, tenor

Leander van der Steen, piano

Moluks Kerkkoor “Nada Nirwana”

 

Maandag 11 mei

Harderwijk, Zorgcentrum Sonnevanck (Sonnevancklaan 2)

19.00 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

 

Zaterdag 9 mei

Heusden, Grote Kerk

19.30 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

JK Heman

o.l.v. Martien van der Zwan

Bert Roest, orgel

 

Dinsdag 5 mei

Nunspeet, Prot. Gem. (Driestweg 4)

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Linda en Mathilde Molhoek, dwarsfluit

William Kroot, trompet

 

Zaterdag 2 mei

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Donderdag 30 april

Zeist, Oude Kerk (Dorpsstraat 1)

19.30 uur

Ref. Kleinkoor Kol Sjariem

o.l.v. Martien van der Zwan

Leander van der Steen, orgel/piano

Margreet Rietveld, sopraan

 

Zaterdag 18 april

Kampen, Bovenkerk

19.30 uur

MK Ede en Apeldoorn

o.l.v. Wim van Galen

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 11 april

Barneveld, Bethelkerk

20.00 uur

Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen

Kees Alers, dwarsfluit

Diana Abspoel, hobo

Martien van der Zwan, orgel

 

Donderdag 9 april

Bennekom, Breukelderhof/Halderhof

19.00 uur

Ref. Zangver. Cantilene

o.l.v. Leander van der Steen

Inge Visser, viool

Lianne Blijleven, dwarsfluit

Rianne van Galen, cello

 

Zaterdag 4 april

Lunteren, Oude Kerk

19.30 uur

Hervormd Zangkoor (50 jarig jubileum)

o.l.v. Harrie Stijf

Leander van der Steen, orgel

Ineke Bos-Strootman, piano

Liesbeth Blankespoor-Strootman, alt

Alinda Blotenburg, sopraan

Anita Jongerman, viool

Corjan Brink, trompet

Annemarie Stijf-v.d. Put, dwarsfluit

 

Woensdag 1 april

Ermelo, Nieuwe Kerk (opening)

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

Jongerenkoor Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Meta Hovius, orgel

 

Zaterdag 28 maart

Hierden, Dorpskerk

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Euodia (75 jarig jubileum)

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

Martien van der Zwan, piano

Henk-Jan Drost, trompet

Hans van Wingerden, trompet

Petra Lukasse, dwarsfluit

Corrie Wielink, viool

Liesbeth Blankespoor, alt

 

Vrijdag 27 maart

Staverden, Kapel

15.00 uur

Trouwdienst Corine van den Brink

JK Reach Out

o.l.v. Leander van der Steen, piano

Annemarie Aartsen, dwarsfluit

 

Zaterdag 21 maart

Genemuiden, Hervormde Kerk

19.30 uur

Oekraïense Zanggroep Vino Voce

Katya Vinogradskaya, viool

Andrey Vinogradsky, saxofoon

Cor Ploeg, vleugel/orgel

Danik & Adriaan Ploeg, vleugel

Leander van der Steen, vleugel/orgel

 

Zaterdag 14 maart

Nunspeet, Prot. Gemeente (Driestweg 4)

19.30 uur

Chr. Gem. Koor Crescendo

Chr. Ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen

Martien van der Zwan, piano

 

Zaterdag 7 maart

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Mireille Smit, dwarsfluit

Jan-Hendrik van Schothorst, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 28 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Petra Lukasse, dwarsfluit

Charlotte Bouwman, fagot

 

Woensdag 25 februari

Ermelo, Opstandingskerk (’s Heerenloo)

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, orgel

 

Zaterdag 21 februari

Putten, Stenen Kamer

19.30 uur

Chr. Gem. Koor de Lofstem

o.l.v. Leander van der Steen

Adrie-Jan de Korte, piano

Linda Molhoek, dwarsfluit

Charlotte Bouwman, fagot

 

Zaterdag 7 februari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Corrie Wielink, viool

Henrieke Wielink, dwarsfluit

Martien van der Zwan, orgel

Leander van der Steen, piano

 

Zaterdag 31 januari

Heinenoord, Herv. Kerk

19.30 uur

Chr. Ensemble Parlando

Martien van der Zwan, orgel/piano

Leander van der Steen, orgel/piano

 

Zaterdag 24 januari

Ermelo, Oude Kerk

19.30 uur

Hervormd Kerkkoor Ermelo

o.l.v. Leander van der Steen

Bert Elbertsen, piano en orgel

Karel Bogerd, bariton

 

Zaterdag 3 januari

Renkum, Ger. Kerk (Utrechtseweg 93)

19.30 uur

Samenzanguur

Annemarie Aartsen, dwarsfluit

Anton Weenink, orgel

Leander van der Steen, piano